Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home3/batisitc/public_html/wp-config.php on line 170

Warning: Constant WP_SITEURL already defined in /home3/batisitc/public_html/wp-config.php on line 176
دانلود باتیس - Batis.it

نرم افزارهای مورد نیاز شما

پشتیبانی از طریق ریموت

AnyDesk نرم افزار کاربردی که امکان کنترل کامپیوتر دیگر را از راه دور را می دهد.

نرم افزار AnyDesk به ما کمک می کند تا جهت ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان عزیز از راه دور و ریموت به کامپیوتر شما ، مشکلات نرم افزاری دستگاه را رفع نماییم.

پسورد فایل : batisit.com

دانلود

نرم افزار VMS

نصب نرم افزار VMS برای کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی باعث میشود ما بتوانیم تصاویر را از طریق سیم یا به صورت بی سیم ببینیم و کنترل نماییم.

این دوربین ها و نرم افزار هایشان شامل انواع دوربین محافظتی مداربسته، دوربین مداربسته پلاک خوان برای راهبند و دستگاه های اکسس کنترل و اتصال به انواع آیفون تصویری جدید را دارد.

پسورد فایل : batisit.com

دانلود نسخه 32 بیتی                دانلود نسخه 64 بیتی

نرم افزار IDM

Internet Download Manager اینترنت دانلود منیجر یا همان IDM یک نرم افزار حرفه ای مدیریت دانلود در ویندوز است. این نرم افزار فایل دانلود را به چند قطعه تقسیم می‌کند تا عملیات دانلود با سرعت بیشتری انجام شود. برنامه با تمامی مرورگرها کار می‌کند.
پسورد فایل : batisit.com

نرم افزار WinRAR

WinRAR یكی از بهترین نرم افزارهای مدیریت فایل های فشرده می باشد که می تواند فایل های مختلف را تا 10 درصد بیشتر از فایل های ZIP با فرمت RAR فشرده سازد. WinRAR می تواند فایل های RAR and ZIP files, unpacks 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z را از حالت فشرده خارج كند. از مهمترین قابلیت های این نرم افزار می توان به قابلیت Self-Extract اشاره نمود که بوسیله آن شما می توانید فایل فشرده شده را به صورت یک فایل اجرایی با پسوند exe در آورید تا در کامپیوتر هایی که نرم افزار WinRAR نصب نیست نیز بتوانید آن ها را از حالت فشرده خارج کنید.

پسورد فایل : batisit.com

دانلود

Google Chrome

Google Chrome یک مرورگر اینترنت متن باز است که توسط شرکت گوگل عرضه شد. از امکانات و قابلیت های مرورگر کروم می توان به Tabbed browsing، امکاناتی مشابه Privacy در ویندوز اکسپلور و Speed Dial در مرورگر اپرا اشاره نمود.
این مرورگر فوق العاده سریع شرکت گوگل همانند سایت گوگل از ظاهر بسیار ساده ای تشکیل شده است. از مزیت های گوگل کروم می توان به وجود بخشی با نام Task manager یا مدیریت پردازش ها در این مرورگر اینترنت اشاره کرد که قابلیت مدیریت تب های باز شده و پلاگین های بارگزاری شده را به کاربر میدهد.

پسورد فایل : batisit.com

دانلود نسخه 32 بیتی                  دانلود نسخه 64 بیتی

keyboard_arrow_up